| lolita24 a întrebat:

Hei, cine se uita in fiecare vineri la fenomene stranii? ati vazut episodul de vinerea trecuta? (azi e in 25 deci vinerea trecuta.) ce ziceti de oamenii aia care aveau un birt si ii bantuia fata aia care a omorat-o tacsu'? ati vazut faza cand foloseau jocul ala cu paharul si cu literele, cu yes si no? sau al II-lea episod, mama mia, ala a fost groaznic...cu aia posedata...ba eu sincera n-am dormit toata noaptea gandindu-ma la scenele alea gand a adus preotul si aia o tineau de picioare si de maini. voua vi se pare tare emisiunea?

2 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Sunt povesti reale dar exagerate.
Exista un sambure de adevar la mijloc dar e prea exagerat adevarul.

| iloveusa a răspuns:

Episodul e reluare pentru ca l-am văzut si eu mai demult.insa nu mă mai uit niciodată la fenomene stranii(e o poveste lunga) never ever