| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori da pe saptamana emisiunea "fenomene stranii"?
in afara de reluarea difuzarii de vineri!

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca prinzi ID(Investigation Discovery) sunt in fiecare zi de la 06:00-07:00 dimineata

| daniDeeDee a răspuns:

Nu stiu si nici nu vreau sa aflu'. laughing

| Demise a răspuns:

Stiam ca vineri. dar nu este reluare

| alina_1192 a răspuns:

Pai vinerea nu e reluare...eu am doua programe de Discovery si pe unul da vinerea de la 22:00 la 00:00... iar pe celalat dadea sambata de la 00:00 la 1:00

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fiecare vineri de la 22 la 00. Doua episoade!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ora 22:00 vineri, la ora 22:45 sambata pe Investigation Discovery! si ma mai uit si pe youtube in timpul liber...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu stiu ca e doar vinerea la 10 si sunt 2 episoade si apropo nu este reluare daca vrei poti sa te uiti si pe youtobe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu stiu ca e numai vinerea... big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-o mai dau niciodata.

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Offff vreau si eu sa stiu cum pot sa gasesc fenomene stranii in afara de tv sau yutube
angry(crying

| Bixelle a răspuns:

Inainte era si sambata...sambata pe la 22:oo sau 23:oo era reluarea... dar acum nu stiu daca mai este ca nu m-am mai uitat de mult... apropo daca cauti fenomene stranii pe you tube o sa gasesti un filmulet cu un site... iar pe acel site sunt toate serialele posibile cu fenomene stranii cu tot cu traducere big grin ...asa am vazut eu toate filmele...big grin