| nicoletalavinia14 a întrebat:

Hei:d, a fost aseara un film pe protv, cam dupa 11, cu 3 fete care si-au omorat prietena cea mai buna, parca pe una o chema courtney, stie cineva cum se numea filmul? Nu am apucat sa-l vad pe tot si am de gand sa-l vad pe net.

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Filmul se numeste Jawbreaker si il poti urmari de pe acest site:)
http://www.wewatchmoviesfree.net/2010/02/watch-jawbreaker-online-free.html

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună!
Filmul se numeşte 'Regina Balului', în engleză 'Jawbreaker'.
Sper că te-am ajutat!

| YukikoMaya a răspuns:

Regina balului (Jawbreaker)

| GeoXD a răspuns:

Jawbreaker?

| darrio2007 a răspuns:

Regina Balului.

| Optimus7 a răspuns:

Regina Balului

| andreearoxana a răspuns:

Regina Balului