| Sorelaaaaa a întrebat:

Hei.big grin.As vrea sa stiu cum se numeste un film. In el e vorba de niste fetitze rapite si sunt duse pe o insula unde sunt antrenate. Ele cresc si la un moment DAT, este dat un ordin ca sa se bata intre ele. Din Batalia aia raman 3 fete, apoi la cele 3 fete sunt date niste ordine precum fiecare trebuie sa omoare pe cineva.

Sper ca m-am exprimat Km trebuie happy si sper sa stie careva din membrii TPU acest film

:* Mzzz :*

Răspuns Câştigător
| bye a răspuns:

Cred ca te referi la Naked Weapon:

http://www.youtube.com/watch?v=H3rzqUAe-Jw

1 răspuns:
| stefytm a răspuns:

Naked weapon banuiesc ca e din ce mi-a spus