| Kiissa a întrebat:

Hei big grin
Stie cineva daca va fi Kaichou wa Maid-sama sezonul 2?
Multi zic ca da alti zic ca nu...alti zic doar manga..si nu stiu... voi ce ziceti? Sau ce ati auzit?

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

EU M-am uitat la desen, la tot

Nu va fi nici un sezon 2, deoarece s-au sarutat in sfarsit, ce sa mai faca? ca ar fi aceeasi poveste si in sezonul 2 daca ar exista, nu e nimic concret, aceeasi poveste, deci nu o sa fie big grin

"Apropo, e frumos costum de servitore, splendid happy"

2 răspunsuri:
| AnimeChu a răspuns:

Nu au zis nimic la sigur despre un sezon doi, însă iată ce cred eu: Clar se va mai face un sezon 2. Povestea a rămas în pom, plus nu sunt la sigur un cuplu. Manga este încă on-going, multe s-au mai întâmplat, deci eu una cred că va mai fi un sezon doi, probabil după ce se va termina manga. Pentru că de obicei e greu să faci un anime după o manga on-going, deoarece sfârşitul va fi diferit. Oricum, să sperăm că va mai fi un al doilea sezon.

| 000Diddy000 a răspuns:

Din cate stiu nu va mai fi, acum sunt in perioada de disperare cu petitiilelaughing