| RM_Anne_2002 a întrebat:

Hei! Imi puteti spune si mie,va rog,niste seriale coreene de dragoste cu final fericit? chiar nu stiu la ce sa ma mai uit,am vazut Healer,Zana Halterofila,Boys over flowers,playfull kiss, just you. vreau ceva in genul asta si daca stiti si din acestea in care baiatul e mai rau asa si dupa se indragosteste de fata.

Răspuns Câştigător
| DianaKim7 a răspuns:

Descarca aplicatia Viki sau intra pur si simplu pe site, alege categoria si vei gasi nenumarate seriale.
Recomand "Scholar Who Walks the Night", "Strong Woman Do Bong Soon", " The Legend of the Blue Sea", "The Heirs", "My Love From The Star", "Bride of the Water God", "Kill Me, Heal Me", etc.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi aici câteva seriale coreene: http://blogul-lui-atanase.ro/

| Tssssssss a răspuns:

City Hunter, e super, apoi mai e Heirs, Personal Taste si cam atat stiu. Sper ca te-am ajutat laughing

| Ziegler_Ionela_1999 a răspuns:

Poti gasi pe viki, il poti descărca de pe google store

| DianaKim7 a răspuns:

"Angry Mom" din 2015, cu un baiat mai rau, care atunci cand se indragosteste, devine bun si protector ^^