| OanaMhz a întrebat:

Hei, imi puteti zice niste filme de groaza dar nici prea sadice fiindca ma uit cu o prietena si se sperie?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Others
The Conjuring.

| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2, Nothing Left To Fear (2013),Sinister (2012),The Woman In Black (2012),Jug Face (2013),Case 39 (2009)

| horia2012 a răspuns:

Asta:
Vanishing on 7th Street (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1452628/

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Case 39, sigur prietena ta uda patul...
ai cerut horror, doar nu vrei sa-ti recomand filme care nu mi-au placut
un horror care nu m-a speriat e jennifer's body!

| Maraaaaaa a răspuns:

The Conjuring e cel mai tare, Let me in, The Descent, The Unborn, Mirrors, The Grudge, Saw, Evil Dead, The Exorcist, The exorcism of Emily Rose, Mama. Te uiti si tu la trailer la fiecare si vezi care e dragut. Sper ca am ajutat un pic si gasesti ceva :3