| Shìzuko a întrebat:

Hei, in anime-ul Kaze no stigma cei doi sunt verisori? Pentru ca nu as vrea sa ma uit la un anime in care 2 verisori se indragostesc unul de altul. O explicatie si despre anime, pentru cine l-a vazut dar nu vreau copy+paste sau un site, vreau cine l-a vazut sa scrie despre ce e vorba si daca chiar sunt verisori sau nu, o explicatie cat de cat clara, a da si merita sa ma uit? Am citit despre ce e vorba dar nu ma convinge faptul ca sunt veri cei doi si de asta m-am gandit sa va intreb pe voi, deci va rog mult! Dau funda love struck

1 răspuns:
| BoGhDaN a răspuns:

Din cate stiu da, sunt verisori, dar asta nu ar trebui sa te opreasca din a viziona animeul este un anime bestial.