| naruto2011 a întrebat:

Hei in legatura cu naruto si hinata si naruto sakura are vreo legatura faptul ca cand sakuraa a fost ranita naruto a avut doar patru cozi iar cand hinata a fost ranita au iesit 9 eu as vrea sa ramana cu hinata voi?

Răspuns Câştigător
| YusukeUrameshi a răspuns:

Pai cand a ranito pe hinata a crezut ca a murit.Si cand a ranit-o pe sakura a ranit-o doar putin.

8 răspunsuri:
| laurik1315 a răspuns:

Clar as vrea ca ei sa ramana impreuna. NaruHina. Masashi kisimoto a zis ca va fi un singur cuplu in seria naruto, as vrea sa fie ei 2

| Eღilia62 a răspuns:

"că când"-ute ai pus intrebarea?
laughing ai facut cacofonie.

| xCatastrophe a răspuns:

NaruHina4ever`! Desi imi place si cuplul SaSuku`!

| Trefla a răspuns:

Naruto a violato pe hinata, fericit?

| BallerVD a răspuns:

Masashi Kishimoto (Tipul care creeaza Naruto) a spus ca nu va face povesti de dragoste.

| alex9109 a răspuns:

Cand a fost ult. episod a zis hinata nu trage dom semaka sunt eu laskarika si nu a tras

funda?

| RicăPăturică a răspuns:

S-a enervat Naruto si i-a aratat lui Sakura ce mascul feroce are langa ea laughing funda?

| KrissaZuzix a răspuns:

Hinata