| stefyyyy a întrebat:

Hei,pentru fanii naruto! In ultimul episod Obito a spus ca Rin a murit dar mie in timpul razboiului mi se pare ca am vazut-o si nu era sub edo tensei... poate doar mi s-a parut ca seamana dar avea aceleasi semne pe fata,dar nu mai gasesc episodul.voi ce parere aveti?(si nu, nu vreau sa citesc manga)

Răspuns Câştigător
| PoLeN a răspuns:

Probabil acel episod era cu pakura-stilul arsitei-
Si acolo ea era adusa la viata cu edo tensei si se lupta cu o fosta eleva care avea aceleasi desene pe fata ca Rin si poate de aceea ti s-a parutwinking
Funda?!

| stefyyyy explică (pentru PoLeN):

Da,ai dreptate, multumesc!>:d

| PoLeN a răspuns (pentru stefyyyy):

Cu placere
.

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Citesc si manga-ul, dar nu o sa raspund din punctul de verede al cititorului.

Daca ar fi fost sub edo tensei, Kishimoto ar fi facut in asa fel sa se intalneasca cu Kakashi. Pentru mai mult dramatism.

| stefyyyy explică (pentru ryuu):

Da,ai dreptate cred ca doar am confundat-o pentru ca semana cu ea.

| notimee a răspuns:

Nu cred ca e vie.Nici mie nu imi place manga sa citesc.

| cristinamanoil23 a răspuns:

Nu stiu cu da matinca in timpul razboiului nu era el da Rin a murit