| Marilenaoficial1 a întrebat:

Hei! Puteți sa-mi spuneți filme sau seriale. Sa fie cu adolescenți,fantastic,acțiune gen shadowhunters, the secret circle...

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Teen Wolf ( 6 sez si merita ), The Vampire Diaries, The Originals, F.R.I.E.N.D.S, Gossip Girl, Gotham, Lucifer, Supernatural, Supergirl, 13 Reasons Why ( nu te uita daca esti slaba de inima ), Stranger things ( 2 sez ), Riverdale, The End of *** World, Scream Quinn, American Horror Story, Pretty Little Liars, Big Little Lies, Once Upon a time, The 100, The Walking Dead ( zombie ). Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| HugeHulk a răspuns:

The 100?

| MiraTimiriazevskaia a răspuns:

"The 100". Serialul e superb si chiar ma intreb de ce nu vorbeste mai multa lume despre el desi are o gramada de fani. Povestea e buna, personajele sunt interesante, actorii buni, muzica buna, cam tot ce vrei

| halloweenn65 a răspuns:

Filme: The Maze Runner (e genial); Jennifer's body; Pretty woman; Better watch out (si daca e un film din perioada sărbătorilor, merită!); American Pie; Why him?; Power Rangers; Fantastic Four; Let's be cops; How to be single; The mist; Journey 2.
Seriale: Skam; Nowhere boys; 3%; The 100; Wayward Pines; AHS; Teen wolf.