| 875458439543579 a întrebat:

Hei! Stie cineva care e din orasul Roman jud. Neamt unde pot gasi postere cu The Hobbit sau LOTR? Va rog sa-mi raspundetiiiiiiiiiiii!

1 răspuns:
| CezaraEM a răspuns:

De obicei apare in revista SuperBravoGirl acolo baga si postere cu TVD.
In alta parte nu poti gasi, decat la reviste. Ar mai fii ceva ce ai putea face, scoateti de pe net poze cu preferatii tai, le bagi pe un stick si te duci la un xerox color si ti le scoate.....alta optiune nu ai!
BAFTA, Funda?