| Yo_Eu_1996 a întrebat:

Hei! stie cineva in ce episod si sezon din teen wolf s-a despartit Alison de scot?

4 răspunsuri:
| Kirra21 a răspuns:

Sezon 3 penultimul episod big grin

| Yo_Eu_1996 explică (pentru Kirra21):

Pai nu atunci cand a murit ea. ci atunci cand s-au despartit si au ramas doar prieteni happy

| Yo_Eu_1996 explică (pentru Kirra21):

Pai nu atunci cand a murit ea... ci atunci cand s.au despartit si au ramas doar prieteni happy

| Kirra21 a răspuns (pentru Yo_Eu_1996):

AAA ..Depinde. Ei se mai cearta si prin sezonul 1 atunci cand Peter il obliga pe Scott sa ii omoare in liceu, si cea mai mare cearta a lor a fost de la inceputul sezonului 3 atunci s-au despartit