| Callme a întrebat:

Hei. Sunt noua aici si vroiam sa aflu numele unui film pe care l-am vazut acum mult timp.si de ca care am incercat sa dau dar nu am reusit.

Deci la inceput este vorba de un grup de cativa copii.nu chiar adolescanti, cam de 12-13 ani care joaca baseball pe un teren. Langa teren era un fel de zid facut din vechituri gen masini vechi de spalat.aragaze, metale.chestii de genul asta. Si dupa acest zid era un caine despre care toti credeau ca e turbat si toti erau speriati si un sigur om a reusit sa puna mana pe el acum nu stiu cati ani. Si copii mereu isi pierdeau mingile de baseball dupa acel zid ( care era foarte inalt) si niciodata nu puteau sa si le recupereze.

Si de aici nu mai stiu mare lucru. doar ca personajul principal( un baiat) se indragosteste la un moment dat si reuseste sa treaca de acel zid si da peste un caine care nu primea destul dragoste.cred.
Daca stiti despre ce film vorbesc.va multumesc anticipat. sper ca nu am scris prea mult.

Răspuns Câştigător
| KittyBeyb14 a răspuns:

Se numeste "aventuri pe terenul de baseball" l-am vazut si eu e super tare

3 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Filmul se numeste "The Sandlot 2 ".

| Callme explică:

Nu este fired up, dar l-am vazut si eu pe ala, e super. Este The Sandlot 2 ( in romana aventuri pe terenul de baseball) multumesc mult pentru raspunsuri.