| Pandemic a întrebat:

Hei TPU :3! Vreau si eu un film super de groaza. Dar sa imi faceti si o mica descriere la el.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

I spit on your grave 2. E o tanara care vrea sa ajunga fotomodel iar niste unguri o pozeaza si unul din ei o violeaza, o rapteaza si o duce in Bulgaria apoi iar e violata de 2 ori si aruncata intr-un canal, ea nu moare si se razbuna pe faptasi merita vazut.

| faramatania a răspuns:

Open Grave (2013) - cu Sharlto Copley și Joseph Morgan, dacă mă înțelegi ce vreau să spun, așa că nu prea mai are nevoie de o mică descriere, eventual vezi trailer-ul:
http://www.youtube.com/watch?v=AkCNY131ceA

| King18name a răspuns:

http://www.cinemarx.ro/......92294.html
Cred ca e cel mai tare! :)

| Alexandra47676 a răspuns:

Let Me In si Let The Right One I Anii ’80. Într-un orăşel acoperit de zăpadă din statul american Colorado, un puşti de zece ani are o mulţime de pătimit din cauza unor derbedei de la şcoală, care nu-i dau pace nicio clipă. Gândurile de răzbunare şi frustrarea neputincioasă a protagonistului îşi află leac în prietenia acestuia cu o vecină de aceeaşi vârstă, Abby, a cărei familie ridică sprâncene în cartier prin obiceiurile-i de-a dreptul bizare… The Grudge In Tokyo, o tanara pe nume Aubrey este expusa unui blestem, acelasi blestem misterios care a afectat-o si pe sora ei, Karen. Cei care sunt atinsi de blestem mor si astfel se naste un nou blestem, transmis ca un virus tuturor celor care patrund in aceasta casa, intr-un lant nesfarsit de orori. Stiu ca-s 2 dar sunt de groaza rau!