| FeraruAndreea a întrebat:

Hei TPU am 12 ani si imi diresc sa pot juca intr-un film si din moment ce stiu ca asta nu va veni de la sine vreau sa caut o tabara sau dati-mi niste idei pentru a aparea intr-un film sau dati-mi si mie locatii in apropiere de Buzau unde se fac auditii.Mersi anticipat! happy

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, cum a zis si cel din fata mea cel mai bine faci videoblog dar esti cam mic totusi zic sa mai astepti macar 1 an.

| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Intr-adevar, chestiile astea nu vin de la sine. si ai 12, poate peste ani daca faci facultate de actoriewinking. Acum eu te sfatuiesc sa iti iei tu frumusel o camera buna de filmat si sa iti faci un vlog.