| FlorentinaC a întrebat:

Caut locatii pentru sedinte foto in Buzau! Ma puteti ajuta cu cateva idei? Mersi anticipat. Cele mai originale, funda happy

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Salutari FlorentinaC si ma bucur ca ai ales sa ne scrii. In primul rand atentie la exprimare pe viitor. Locatie are sensul de inchiriere si nu de pozitie sau loc! Eu iti recomand sa faci poze in aer liber, in diferite zone ale orasului. Multe persoane prefera garile, aeroporturile, strazile, parcurile, monumentele de arta si prostie. Iti recomand de asemenea halele mari, sau fabricile de lemne, care dispun de butuci, vagoane, tevi, copaci, casute abandoate, ai sa vezi ce poze poti face cu putina imaginatie. In cazul in care doresti studiouri de inchiriat trebuie sa iei legatura cu cei care dau in locatiune astfel de studiouri pentru sedinte foto! Alegerea iti apartine.