| qNeo a întrebat:

Am si eu o întrebare puteti sa imi spuneti niste filme ca Lit IT Shine nu poate sa fie desene animate doar vreau ageste genuri de filmee. FUNDAAA! PLSS E URGENT

3 răspunsuri:
| Eyona a răspuns:

A cinderella story if the shoe fits, e genial si a aparut in 2016.
Daca mai vrei poti sa vezi si Wild Child si The DUFF.
Mie mi-au placut mult toate.

| qNeo explică (pentru Eyona):

Mersi...mai stii?

| Eyona a răspuns (pentru qNeo):

Da. Exista si A cinderella story in care joaca Selena Gomez, LOL(2012), Tocilarul fermecator. iar un serial genial aparut in 2017,, Famous in love" este genial si primul sezon are 10 episoade. Eu astept sezonul 2. Funda? :3