| adelinuta70 a întrebat:

Hei TPU happy as avea o intrebare?
As vrea sa stiu daca va mai fi reluare la filmul Cuidado con el angel [Iubire cu chip rebel ] De pe acasa TV happy
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Hatelies a răspuns:

Buna:)! Dupa difuzarea sa de mai de mult care era la 18:30 daca tin minte corect dupa un an sau doi l`au mai difuzat in jurul orei 13 cam asa. De obicei un film apare pe acasa tv de vreo 2 ori deci nu cred ca este posibil sa mai fie curand! Poate peste vreun an 2 exista posibilitatea sa mai apara. Totusi daca vrei sa il vizionezi din nou exista online: poti incerca aici www.telenoveleonline.com Bafta:-*

2 răspunsuri:
| Hatelies a răspuns:

Inca ceva poti urmari acasa gold acolo de obicei mai dau reluari poate va fi acolo! Pa pa

| Iph0n3 a răspuns:

Buna nu am vazut filmul sau telenovela ce o fi aia! Dar pe Kanal D ProTV Acasa Tv Antena 1/2 se da cate o reluare la toate serialele pe care leai ratat! (Funda plz)