| MeawXPisicut a întrebat:

Hei TPU.As vrea niste filme de craciun dar care sa fie si de groaza, in afara de black christmas. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

A Cadaver Christmas (2011),Silent Night (2012),While She Was Out (2008),The Nightmare Before Christmas (1993),Santa’s Slay (2005),Rare Exports: A Christmas Tale (2010),The Children (2008),Dead End (2003),How The Grinch Stole Christmas (2000),Gremlins (1984),Sint (2010 cu Moș Nicolae/f.bun).

3 răspunsuri:
| Denissaaa123 a răspuns:

Singur acasa.

| MeawXPisicut explică (pentru Denissaaa123):

Am spus de groaza, n-am nimic cu tine, dar singur acasa nu prea ma infioara laughing.

| Denissaaa123 a răspuns:

Scuze, am citit gresit intrebarea laughing