| Anide_Edina_1994 a întrebat:

As vrea si eu anime de dragoste big grin. Sa aibe loc la Scoala?
M-am uitat la :
sukitte ii na yo
Kaichou wa maid-sama
kimi ni todoke
Tonari no Kaibutsu-kun
Lovely complex
Nu vreau sa imi dați anime horror sau Naruto etc.
Vreau de dragoste si comedie. Dau fundita!

2 răspunsuri:
| FkThRz a răspuns:

Sakamichi no Apollon, Clannad, DN Angel, Hakuouki, Junjou Romantica (yaoi), Maji de Watashi ni Koi Shinasai, Myself; Yourself, Nana, Ouran Highschool Host Club, SankaRea, Sola, Sora no Otoshimono, Sword Art Online, Tonari no Kaibutsu-kun, Uta no Prince-sama, 11eyes, Air, Amnesia.

| GabrielaCriss a răspuns:

Incearca Ouran no Hight School Club il gasesti pe Anime G eu tocmai l-am terminat este foarte haios si este si de dragoste iar la sfarsit chiar iti vine sa plangi eu ti-l recomand.