| Georgiaanat a întrebat:

Hei TPU, as vrea si eu niste filme genul filmului "Trust", ori unu la care sa plangi laughing
(Fara The last song, The notebook, Hachiko, The fault in our stars.)

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Now Is Good (2013),Never Let Me Go (2010),Waiting For Forever (2010),Remember Sunday (2013),Dear John (2010),One Day (2011),If Only (2004)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic(filmul la care toate fetele plang) happy
Always only you(are o poveste impresionanta-l-am vazut si revazut de cateva ori-vezi snopsins-)
City of angels
Pieta(duce cu gandul la Pieta lui Michelangelo)-merita vazut!
Autunum at New York
Schinderl's list (un film impresionant despre dramele suferite de evrei in perioada holocaustului si despre marinimia omeneasca)
Boy in striped pijamas(impresionant pana la lacrimi...)

| inconscient a răspuns:

Perfect sense.
E genial după părerea mea.

| eviltwinnn a răspuns:

Nu am vazut trust, dar poti sa incerci:
a beautiful mind, the notebook, about Schmidt, Kes.
Depinde de tine daca iti plac sau nu.