| Nayuky a întrebat:

Hei tpu.cate episoade are Kaichou wa Maid-sama?
DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Pai primul sezon a avut 26 de episoade, dar apare si sezonul doi anul acesta (din cauza popularitatii). Adevarul este ca nici macar manga nu a fost terminata.Vom vedea pana la urma daca apare si sezonul 2 sau nu (dar exista deja 26 de episoade).

| asdfghjhghkjj a răspuns (pentru AshuraElric):

Zau? cand apare al 2 lkea sezon?

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Ar trebuii sa faca. Se poate, fiindca manga nu e terminata, iar anime-ul (26 ep) nu a avut un sfarsit adevarat.

| Nayuky explică (pentru Deleb):

Deci nu sunt singura cu impresia ca e imposibil ca acela sa fie finalullaughing

| asdfghjhghkjj a răspuns:

26 si sper sa apara si sezonul doi(ca doar nu au ramas fara idei rolling on the floor )