| AlinaTha112 a întrebat:

Hei TPU ce animeuri gen "Vampire Knight" mai stiti? (funda celor mai interesante)!winking

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Salut,Hellsing ultimade,Black Blood brothers, Tsukihimie., Blood+, Shiki, acestea sunt fundita? numai bine Gabi

8 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

- Shiki (horror, romance)
- Rosario + Vampire (vampiri, comedie, romance)
- Mirai Nikki (horror, romance)
- Chibi Vampire (vampiri, romance, harem)
- Lunar Legend Tsukihime (vampiri, horror, romance)
- Uta no Prince-sama (harem, romance)
- La Corda D'Oro (harem, romance)
- Fruits Basket (harem, romance)
- Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru (action, harem, supernatural)
- Blood + (romance, action, supernatural)

Vizionare placuta! happy

| PattyC a răspuns:

Nu ma uit la vampire knight dar iti pot da niste anime-uri:bleach, another, shiki nu prea este ca vampire knigt dar poate o sa te uiti, naruto, ded men wonderland, death note poti gasi mai multe si pe animegake sper ca te-am ajutat funda

| Akemi a răspuns:

Miraii nikki romeo X juliete another ded men wonderland si am auzit ca bleach e tare iti dau si un site unde ai putea sa le gasesti:) http://www.deseneanime.ro/lista-anime-uri/ succes?:* funda:o3

| AlinaTha112 explică (pentru Akemi):

Mss mult de site :*!