| MangekyouSharingan a întrebat:

Hei TPU ce se intampla cu animekage? adica vreau sa vad si eu dragon ball z si nu pot imi zice "this video is not aviable. we are sorry for the inconvenience! " oare dc?

4 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

O fi picat servarul

| irbis a răspuns:

Am vazut mai multe intrebari legate de treaba asta asa ca m-am uitat sa vad ce se intampla.
Toate episoadele anime nu sunt uploadate pe animekage, ci pe un site menit pentru streaming online (cam asa cum e youtube), fiecare cu un player al sau care e la fel, indiferent de site-ul de pe care e vizionat. Din cate vad, problema este cu un astfel de site, acesta avand se pare probleme, insa nu este singurul site care ofera asta. Sunt mai multe astfel de site-uri de streaming, iar site-uri gen animekage doar aduna episoadele care sunt pe astfel de site-uri de streaming, oferind link sau chiar playerul site-ului pe care se gaseste episodul.
Ar trebui ca pe animekage sa fie optiunea de a viziona un anime folosind alt site, alta sursa, imediat deasupra playerului cu episodul anime, asta daca mai stiu ei de un site care sa aiba anime-ul respectiv (de regula insa, oferta mai varieaza la astfel de site-uri de streaming, asa ca ce gasesti pe unul poate nu gasesti pe altul).

| ArekkusuKage a răspuns:

Ok atunci incearca sa intri pe anime.kage.ro nu pe animekage.com am facut parte din staff si stiu ca face figuri in ultima vreme...

| Kr5 a răspuns:

Vplay(punct)ro iti fac cont si te uiti aici la dragon ball z si alte serioale