| TrafalgarLawDăFărst a întrebat:

DAU FUNDA! Spuneti-mi si mie niste filme orice gen in afara de romantice si drame!

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Limitless- un thriller excelent

2 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Un horror interesant din trailer mi s-a parut 'Mama' dar inca nu l-am vazut. Pitch perfect, BridesMaides sau nu mai stiu. Intra pe imdb.com si gasesti tone de titluri.

| NeymarJr11 a răspuns:

NeverBackDown, 1, 2, Fast and Furios 1, 2, 3, 4, 5,6, Groaza : Wrong Turn 1, 2, 3, 4, 5, Comedie : Marea mahmureala 1, 2, 3 Masca, Scary movie 1, 2, 3, 4, 5