| mariioana1 a întrebat:

Deci, vreau sa ma uit la un serial si nu stiu la care. Pana acum am vazut The Walking Dead, Game of thrones si American Horror Story. La ce serial sa ma uit acum?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale bune:Lost, Arrow, The Flash, Banshee, Hemlock Grove, From Dusk Till Dawn: The Series, Forever, The 100, The Leftovers, Resurrection, Les revenants (The Returned 2012-), Helix, Outlander (2014-),iZombie (2015-),The Last Ship, Gotham, The Killing, True Detective, Eye Candy (2015–),Murder In The First, Power, The Red Road, 12 Monkeys (2015–),Agent Carter (2015-),Better Call Saul (2015-spin-off Breaking Bad), Fear The Walking Dead (Iul. 2015–/spin-off The Walking Dead )

7 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

The 100 sau Once upon a time

| PanaceuUniversal a răspuns:

Dexter

| GeorgianaMdg a răspuns:

Supranatural, TVD, Dexter

| evilgmr a răspuns:

Hannibal, True Detective, iZombie, Orphan Black.

| ThePie a răspuns:

The 100, Breaking Bad, Prison Break, Suits.

| cristi46_7403 a răspuns:

Le-am vazut si eu pe cele care le-ai mentionat! Breaking Bad le da clasa la toate!

| GabrielaZ a răspuns:

The Vampire Diaries