| ILoveHandball a întrebat:

Hei TPU....imi puteti da niste filme gen A walk to remember,si daca mai stiti filme de dragoste faine la care plangi(in afara de dragul meu Jhon,titamic, 3 metri deasupra cerului, jurnalul)
DAU FUNDA :**

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Fault In Our Stars (2014),Now Is Good (2013),Never Let Me Go (2010),Keith (2008),Remember Me (2010),Remember Sunday (2013),Endless Love (2014),Waiting For Forever (2010),The Last Song (2010),The Vow (2012),My Blueberry Nights (2007),If Only (2004),One Day (2011)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Always only you(are o poveste impresionanta-l-am vazut si revazut de cateva ori-vezi snopsins-)
City of angels
Autunum at New York

Hackicho:A dog's tale
Pieta(duce cu gandul la Pieta lui Michelangelo)-merita vazut!

Schinderl's list (un film impresionant despre dramele suferite de evrei in perioada holocaustului si despre marinimia omeneasca)
Boy in striped pijamas(impresionant pana la lacrimi...)

| kangolitaa a răspuns:

Sub aceeasi stea