| Alextareeee a întrebat:

Imi puteti recomanda niste filme de Craciun pe care sa le vad impreuna cu familia?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Home Alone

| faramatania a răspuns:

Miracle On 34th Street (1994),HO Ho Ho 1 și 2 (2009/2012),Home Alone (seria), Christmas Eve (2015),The Most Wonderful Time Of The Year (2008),Trapped In Paradise (1994),The Santa Clause (seria/1994/2002/2006),Jingle All The Way (1996),Jingle All the Way 2 (2014),Mary Christmas (2002),Deck The Halls (2006),When Angels Sing (2013),Christmas In Wonderland (2007),The Christmas Miracle Of Jonathan Toomey (2007),Christmas Story (Joulutarina 2007), A Snow Globe Christmas (2013),The Town Christmas Forgot (2010)

| untu a răspuns:

Intri pe GOOGLE si scrii acolo: Filme de Craciun si iti apare o sumedenie de afisele filmelor de Craciun! Alegi afisul filmului pe care vrei sa-l vezi, apesi cu un click si intri la primul rezultat pentru vizionare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The perfect ghift.
Merita văzut

| Aika十六 a răspuns:

Christmas Story
The Perfect Gift
The Christmas Miracle of Jonathan Toomey
The Christmas Card
The Christmas Blessing
Foster

| Gabriela_Serban_Si_1995 a răspuns:

Film romanesc '' HO HO HO'', Singur acasa 1, 2 si 3 sunt niste comedii super tarii.

| Atrielle a răspuns:

Salut,

Uite aici direct lista facuta deja cu filme de Craciun: http://missingchristmas.blogspot.ro/......amily.html