| oanacandy12 a întrebat:

Hei TPU imi puteti spune niste filme de dragoste, nu stiu ceva gen "Blue Lagoon:The Awakening". Ceva romantic..va rog puppy dog eyes
Dau funda celui mai bun film nu celor mai multe filme...dar nu vreau o lista mare ca sa stau sa caut 5 ani doar cateva.

Răspuns Câştigător
| NOantidoteX a răspuns:

Încearcă : Trei metri deasupra cerului 1 și 2. O să-ți placă sigur. Și eu eram în căutarea unui film cu adevărat bun, și l-am găsit.

3 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

*Proposal
*50 firts dates
*Titanic
*Dirty dancing
*13 going 30
*Proposal

| xAlvin a răspuns:

The Freebie, Numele meu este Khan, Lie with Me

| andreea96mihaela a răspuns:

Gone with the wind; spin bird; the notebook; casablanca; ghost (fantoma mea iubita);
niciunul nu are happy ending deci iti garantez ca o sa plangi