| roxy_1862 a întrebat:

:*.m-ar interesa niste filme despre adolescenti..sa aiba putina drama, sa fie si amuzant..sa aiba si scene de dragoste....gen:"jeune&jolie", "blue lagoon:the awakening", "trust", "lol", "la vie d'Adele"(le-am vazut).PS.nu vreau link-ul site-urilor. vreau numele concret
Dau funda :* :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Kings Of Summer (2013),Project X (2012),The First Time (2012)

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bridge to Terabithia (2007), Ondskan (2003), Pay it forward (2000), Dead Poets Society (1989), Cidade de Deus (2002), All The Invisible Children (2005), Powder (1995), The Boy in the Striped Pyjamas (2008), August Rush (2007), My Girl (1991), Moonrise Kingdom (2012), Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004), The Odd Life of Timothy Green (2012), Oliver Twist (2005), Winter's Bone (2010), Trade (2007), How I Live Now (2013), She's Too Young (2004), Saving Mr. Banks (2013)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dangerous minds
Film inspirat dintr-un caz real. Louanne este ofiter de marina, dar ea isi dorise totdeauna sa devina profesoara de engleza. Cand un liceu din nordul Californiei o solicita, Louanne crede ca, in sfarsit, dorinta i s-a indeplinit. La scoala este intampinata insa de un grup de elevi rebeli si neprietenosi, pe care, treptat, cu metode neobisnuite, reuseste sa si-i apropie si sa le trezeasca interesul pentru studiu.

| TheRealDaniel a răspuns:

American pie 1-9
Sex drive

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Not another teen moovie este tare rau laughing si are de toate in el.