| SophieLoVeKorea a întrebat:

Intrebare pentru cei care se uita la seriale coreene happy. Puteti sa imi recomandati si mie niste seriale coreene mai noi cam 2010-2011(dar NU istorice ca m-am plictisit de ele)? Inafara de: City Hunter, Povestea tinerei ginseng, 49Days, My Girl, Protect the boss, Boys over flowers, Dream High caci pe astea le-am vazut deja. Dau funda si vot la cele care imi vor placea. kiss Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| ButterflyGirl a răspuns:

Eu iti recomand "Secret Garden", mie mi-a placut foarte mult(e cu actrita din Damo.) Ar mai fi "Personal Taste", "My Princess", "Scent of a woman". Toate sunt destul de recente si nu sunt istorice.

9 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Legendele palatului:Hur Juhn
legendele palatului:concubina regelui
legendele palatului:printul jumong
Nu au legatura, dar presupun ca sunt de aceeasi productie.Primul este foarte tare, al treilea te tine mult in suspans, dar al doile

| ZoeyMe a răspuns:

Scuze,am dat enter din greseala.Pe al doilea nu l-am vazut inca.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Playful kiss e super minunt
Prosecutor pincess
Heartstrings
Miss ripley
Paradise ranch
My girlfriend is a gumiho

| SongHyeRa a răspuns:

Multumesc foarte mult!>big grin

| PikaRawrr a răspuns:

Playful Kiss, Marry me mary, You're beautiful si The naked kitchen care e film. ^^ Hope it helps.

| marinella35 a răspuns:

My princess, sectret garden,payful kiss, dr champ, you're beautiful,

| gicuu1997 a răspuns:

Spartacus, sezonul 2, 13 filme, e super, doar ca nu stiu daca este si pe romana, el e pe engleza original, da eu l-am privit pe rusa, ca inteleg ft bine rusa...

| tarabutaiulia20212223 a răspuns:

Dream high 2 e super

| Onisor_George_1993 a răspuns:

Buna daca vrei unul noi asta e foarte fain
Twenty Years Old
mam from the stars
recomand big grin