| Miscelaneea a întrebat:

Hei TPU..pentru cei ce ati auzit de seria de jocuri Final Fantasy: exista filme in stilul secventelor cinematice din jocurile astea? de exemplu in Final Fantasy X ( cel cu Yuna) am vazut multe secvente in care erau desenati incredibil de bine si vreau sa stiu daca exista film dupa jocul ala sau daca exista filme in genul Final Fantasy VII: Advent Children ( nu sunt nici filme animate, nici anime uri. si nu stiu cum sa numesc- sau daca au vreun nume special genul asta de filme). sper ca ati inteles laughing

Caut de mult timp asta si v-as fi foarte recunoscatoare.
Multumesc foarte mult anticipat

Răspuns Câştigător
| nirocino a răspuns:

Sunt filme remarcabile de animatie pe computer. Final Fantasy: The Spirits Within (2001), Kingsglaive: Final Fantasy XV (2016).

| Miscelaneea explică (pentru nirocino):

De Kingsglaive stiam ca se amanase un an si apare in 2017. Dar multumesc xD

| nirocino a răspuns (pentru Miscelaneea):

Kingsglaive: Final Fantasy XV a aparut, se poate vedea! happy

| Miscelaneea explică (pentru nirocino):

Multumesc