| BlueBird05 a întrebat:

Se apropie ziua mea si as vrea sa ma uit cu prietenele la un film. Ce imi recomandati? Mi-ar placea o comedie romantica, sau poate un film horror.happy Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| PerfectAngel a răspuns:

O comedie frumoasa. The Hottie and The Nottie. e superb love struck.
Daca vrei sa radeti. Mr. Bean :d
Eu zic ca nu este potrivit sa te uiti la filme horror intr-o zi atat de frumoasa si speciala happy ( ziua ta )

4 răspunsuri:
| Andr7687 a răspuns:

Bag Of Bones e un horror genial! M-am uitat cu o prietena si e captivant filmulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Life as We Know It
2. Just Go with It
3.The Proposal
4.Crazy, Stupid, Love

La multi ani!(cred ca sunt primul care iti zice )

| TheGirl333 a răspuns:

Iti spun euu! Norbit este komedie dar mise pare si romantic

| Paulica2001 a răspuns:

Eu iti zic sa te uiti la paranormal activity 1 2 sau 3