| Dreamt a întrebat:

Ce film bun îmi recomandaţi? Nu horror sau acţiune, în rest orice dramă, comedie romantică şi thriller. Fundă!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 filme de comedie
21 jump street
american pie reunion
The Three Stooges

Iar daca vrei ceva mai multe filme pe acest site alegi categori din stanga:
http://www.movieweb.com/movies/2012/comedy

| Dreamt explică (pentru anonim_4396):

Am văzut trailer-le de la primele 2 filme si sunt geniale laughing
mersi mult happy

18 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Filme romantice :

Titanic
A walkto remember
If only
Dear John
Love Story
The notebook
P.S:I love you
Pride and prejudice
Sweet november
A Cinderella story

Drama :
Remember me
A walk to remember
Twilight
American Pie toate partile
L.O.L
The last song
A Cinderella story

| MadRaven a răspuns:

Dr.house
greys anatomy
the circle
csi new york
glee
gossip girl
true blood
private practice
phanthom
home alone
lol
hannibal
etc

| AnaMaria2719 a răspuns:

Uita-te la Forest Gump, nu e o pierdere de timp + ai multe de invatat si se afla printre filmele pe care trebuie sa le vezi in viata.

| Danutsyk a răspuns:

Masina mortii(thriller)
Home alone 1, 2, 3, 4(comedie)

| Dariuspeerta a răspuns:

Un film tare este "Inchisoarea ingerilor"

| DaLegend a răspuns:

Ted, Skyfall, Kung-Fu Panda1 si 2

| Dreamt explică (pentru DaLegend):

Ted e genialwinking mersi

| Annayra2001 a răspuns:

Despre dragoste si alte aiureli

Este un film gen comedie romantica cu o grasa care isi cauta sufletul pereche si merge la un specialist care o face sa arate super si merge la o emisiune unde ea este aleasa burlacului si se casatoresc, dar intervin unele lucruri (O SA VEZI TU)

| denis30 a răspuns:

Star wars

| Cojocaru_Dragos_1994 a răspuns:

Cu siguranta american pie oricare dintre ele este misto

| anonimusarpe a răspuns:

Death Race 1, 2 (actiune, cu inchisoare)

| Alexzutza a răspuns:

My Best Friend Is a Vampire :*

| Alexzutza a răspuns:

My Best Friend Is a Vampire

| stefi8721 a răspuns:

De groaza orphana

| skyrim a răspuns:

Iti recomand sa urmaresti "dumnezeu pentru o zi " sau; daca iti plac serialele iti recomand supernatural.

| Daniela_Andreea_1961 a răspuns:

Sall,incearca "i-am dat de capat?" sau daca nu iti place uita-te la "salonul de coafura", astea sunt comedii.si un film super este "praf de stele" sau unul la care eu am plans ar fi "doi frati"vezi ca e vineri 4. 2013 pe antena 1la 20.30! sper sa te fi ajutat!