| BissiBee a întrebat:

spuneti-mi si mie niste filme Horror... da Horro care vau placut cel mai tare(sau mai bine care vau speriatlaughing ) Plz:*

Răspuns Câştigător
| NyanMei a răspuns:

Ei bine pe mine ma speriat cel mai tare trilogia The Grudge, pana si acum cand ma gandesc la el, mi se face fricalaughing).
2.The Messengers
3.The Ring, mai de groaza ii partea a doua
4. Unborn
5.FrostBitten
6. Let Me In
7.The Blair Witch Project(un film foarte interesant incat crezi ca este foarte real, te tine in suspans si totusi nu apare nimic infricosator dar in timp ce ma uitam credeam ca sunt in film si parea infricosatorlaughing)si totusi nu-i nimic de speriat)
8.Saw
9.Devil
10.Alien
11. Drag me to hell
12.Thir13en Ghosts
13. A nightmare on elm street
14. Mirrors
15.The Exorcism of Emily Rose

11 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Jeepers creepers.

| axeldavid a răspuns:

Hostel 1, 2si 3
Drag me to hell
Mirrors 1 si 2
Orphan
Shutter

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Insidious si The Walking Dead (desi nu prea)

| thecakeisalie a răspuns:

Blair Witch Project, Dawn of the dead, Splinter, Hills have eyes, Martyrs, Dead girl, Let me in.
Enjoy! happy

| NuCa20 a răspuns:

The Others
Ghost Month
Mirrors
Ghosts From Golden Abe ( parca asa era )
Martyrs

| Akeron a răspuns:

Oglinzi malefice... L-am vazut la cinema

| mister1234 a răspuns:

Camera 1408 e groaza groaza nu mai dormi seara daca te uiti la el laughing

| VladGangstaBoy a răspuns (pentru mister1234):

Frate mare dreptate ai laughing Filmul ala e demential!

| madalinaox a răspuns:

Cazul 39 (nu stiu cum se scrie in engleza)cimitirul animalelur(in engleza)fiul de aur, casa groza, lucrul, zece semne rele,

| de13a a răspuns:

Inceraca REC 3 Genesis (2012), The Ward (2010) si Casa de ceara ( foarte tare ) Dar nu uita ca partea horror incepe la mijloc, cam asa. horror sa te sperie nuprea o sa mai gaseti dar. o sa ti-se faca sila laughing Ca ii taie la unu' o mana si apoi o baga la tocat sau eu mai stiu ce laughing :*