| dianamaria2001 a întrebat:

Hei, TPU! Stie cineva cate parti din Insidous sunt? Eu am vazut aseara prima parte si mi s-a parut super. As vrea sa vad si celealte parti. happy

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),Insidious 3 (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3195644/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar doua parti. Primul, cel din 2010 sau cat, si cel din 2012 sau 13, care e continuarea.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Doua parti

| Batgirl a răspuns:

Sunt doua parti.happy

| Glorya18 a răspuns:

Sunt 2 parti si din cate am vazut pe net o sa apara si a 3-a parte in 2015 big grin

| dianamaria2001 explică (pentru Glorya18):

Super! De abia astept sa le vad!

| Glorya18 a răspuns (pentru dianamaria2001):

Vizionare placuta! Eu am vazut ambele parti si mi-a placut, este un film interesant happy

| dianamaria2001 explică (pentru Glorya18):

Multumesc frumos! happy

| Ciul_Izabela_1999 a răspuns:

Sunt 2 parti eu am vazut decat parrea a-ll-a