| Kitty a întrebat:

Ati vazut filmul Cronicile din Narnia? Are mai multe parti? cate sunt? pentru ca eu am vazut doar prima parte si mi s-a parut un film superb, il ador chiar happy. Vreau sa le vad si pe urmatoarele(in caz ca mai sunt altele), apropo, sunt si carti?

Răspuns Câştigător
| LORY a răspuns:

Da, al doilea film ti l-a spus eluveitie. Cel de-al treilea apare anul asta. :x Si da, sunt si carti. Mai multe aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Cronicile_din_Narnia :x

8 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

A apărut şi partea a doua, Prinţul Caspian... e superb... să te uiti big grin

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai.

1 parte = the lion the witch and the wardrobe
a2a parte = Prince Caspian
a3a parte = the voyage of the dawn treader online

vizionare placuta;]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.sunt vreo 7-8 volume. Eu le-am citi cand am fost mica. Filmele ti le-au spus fetelewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 2 parti chiar acum s-a terminat e cel mai tare film dac il vreti add la mes adresa mea boanca. vlad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
mai sunt 2
printul caspian si tradatorul de jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 2 parti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai sunt si altele.

| Iepure_Bogdan_1996 a răspuns:

Care poate sa imi dea situl cu filmul narnia orce vol