| mafiotuXXX a întrebat:

stiti cumva un film in care un om fura un diamant si il ascunde undeva intr-o sectie cred si se da drept politist si noaptea incearca sa ia cristalul din gaura de aerisire stiu doar descrierea dar nu siu cum se numeste plz spuneti-mi dau vot

Răspuns Câştigător
| Sad3 a răspuns:

Filmul se numeste Blue Streak si il are ca actor principal pe Martin Lawrence

| mafiotuXXX explică (pentru Sad3):

Mersi mult de tot sad3

| Sad3 a răspuns (pentru mafiotuXXX):

Cu placere happy. Astept funda tongue

4 răspunsuri:
| SabsAbina a răspuns:

Am vazut si eu filmul mai demult dar chiar nu mai stiu cum se cheama.sorry sad succes la gasirea numelui!