| Alinutaaaalina a întrebat:

Hei TPU, vreau sa-mi recomandati cel mai trist film de dragoste pe care l-ati vazut.Sa fie drama si dragoste.Am o stare buna pentru un asemenea film.Va rog, dau funda mare:*pupici

12 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

A walk to remember si if only.au fost sng la care am plans

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Keith,nu stiu daca il gasesti subtitrat da e un film de exceptie, mie mi-a placut foarte mult...
a walk de remember dar poate il stii
remember me...
the notebook
sweet november

| rolly3342 a răspuns:

Brokeback mountain e gay

| Cassidy a răspuns:

Titanic :X foarte clasic, romantic dar foarte tragic crying(E filmul meu preferat mai ales ca stiu ca a fost adevarat, mi-as fi dorit sa fi fost pe vas si sa-i anunt pe omaneii aceia ce s-ar intampla.

| simina a răspuns:

Dac vrei unul romanesc e bine sa vezi Cuibul de viespi sau Ciuleandra o sa razi si o sa plangi pe rupte si mai american Luna de fiere sau rusesti cu actorul Nikita Mihalcov.

| simina a răspuns:

Sa nu uitam filmele Parfum de femeie Pacientul englez sau Pas in doi, Ratioune si sensibilitate, Jayne Eyre...

| Mihaela_3187 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DtZm5D3vmXo - because ițm girl, e super pentru asa dispozitii ca a ta :)
3 metri deasupra cerului
If only
P.S I love you
Dear John
A walk to remember
Cruel Intentions
Titanic 1, 2
Wild Child

| Cristiana2011 a răspuns:

Titanic! love struck Este un film extraordinar! Iti vor da lacrimile. Funda? puppy dog eyes

| Florin0006 a răspuns:

UIte niste filme triste de dragoste:Ghost,The Notebook,Strălucirea eternă a minţii neprihănite, Dragostea Punch Drunk, Romeo + Juliet (1996).","Chasing Amy,Splendor in the Grass,"Brokeback Mountain,A Walk to Remem, Accidente fericite, Titanic. Funda plsss

| Alexaaa_8983 a răspuns:

Titanic sau Love story.ambele merita vazutehappy

| Bianca_6798 a răspuns:

If onlyhappylove struck

| Gabrielle_2413 a răspuns:

The notebook, Titanic, Dear Jhon, A walk to remenber... Sutn doar cateva... sper ca te-am ajutat happy