| Alinutaaaalina a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati un film de dragoste, dar drama. Cel mai trist film pe care l-ati vizionat. Dar repede.

10 răspunsuri:
| girl95 a răspuns:

Autumn in New York sau Love Story, ambele sunt emotionante si merita vizionate.

| KaterinaPetrova a răspuns:

A walk to remember si if onlyhappy

| KaterinaPetrova a răspuns:

Aa si the last song

| francesca89 a răspuns:

"a walk to remember"
"the notebook"-asta n-are final trist, dar e frumos

| LondoneseCat a răspuns:

Requiem for a Dream

| danielaxyz a răspuns:

The ring

| DeepLooking a răspuns:

If only
si
Kites(am plans destul la asta)

| Alexaaa_8983 a răspuns:

Cel mai trist a fost "Titanic" am plans foarte mult sau trist ma e si" Love story". merita vazute ambelewinking

| adriana_5957 a răspuns:

Remember me

| VladutZzZz_9414 a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti la serialul Prison break.ii foarte interesant si daca te uiti la primele 2 episoade nu te vei mai putea opri big grin ii si ceva drama si dragoste peacolo tongue