| daryaalesia a întrebat:

Heii! As vrea sa incep sa urmaresc American Horror Story. Imi puteti spune cat de scary (infricosator) este si despre ce e vorba? Multumesc.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dupa mine i dau nota 8, 5 la unele seriale, sezoul 1, 2 la sezonul 3 i dau 7, la 4 7, 9

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e chiar înfricoșător.

| andreea11Secret a răspuns:

Deci...Depinde de cat de obisnuita esti cu secventele de groaza dar ideea filmului nu este de a fi HORROR.La sfarsitul sezonului 1 o sa intri intr-o depresie si o sa-ti placa asa de mult cum se termina. Dupa ce termini sezonul 1 o sa vrei imediat sa te apuci de sezonul 2.
Concluziebig grina MERITA VIZIONAT happy
Doar da-i o sansa primului episod si dupa decizi tu dar finalul o sa fie nemaipomenit.