| AlexandraPiti a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care este faza cu American Horror Story... Adica se merita sa ma uit? Nu sunt genu care se uita la filme horror, eu prefer SF-urile si as vrea sa stiu cat de scary este.

4 răspunsuri:
| AdyutzZz a răspuns:

Scary nu-i deloc, ii mai mult telenovela...

| Sn4k3 a răspuns:

M-am uitat putin la el si nu prea mi-a placut, dar. dupa ce termin serialul asta la care ma uit acum (se numeste Supernatural, ti-l recomand ) o sa ma uit si la el, dar daca nu te-ai uitat la Supernatural ti-l recomand. E super tare si daca tot iti plac Sf-urile iti recomand si Doctor Who. Vizionare placuta!

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu prea e horror, sau scary. Mai mult sadic. Eu zic ca merita

| andreea0722 a răspuns:

Eu l.am vazut, si sincer merita numai primiele 3 sezoane de vizionat, si nu, nu este chiar asa "scary"
p.s. sezoanele mele preferate sunt 1 si 3 happy