| Xlove64 a întrebat:

Heii
Filmul FAREWELL, MY QUEEN (2012), a aparut?
Daca da, dati`mi si mie un site de unde l`as putea descarca + subtitrare, sau un site unde as putea sa-l vad online.
Daca nu a aparut, cand apare thinking
Funda

Răspuns Câştigător
| DaNeo a răspuns:

My queen, ai aparut in data de 9 februarie 2012(Germania) pe marele ecran si vei aparea in fiecare saptamana in alta tara pana in 30august 2012(argentina) dar nu vi in Romania?sad
ma rog suna mai bine in capul meulaughing
ideea este ca farewell, my queen a aparut deja dar nu are subtitrare in romana si nu ai sanse sal gasesti pe internet de vreme ce inca este in premiera... abia dupa 30-31 august vor aparea subtitrari si linkuri de download(ca la majoritatea filmelor...il vei putea vedea gratis dupa ce se termina cu premierele)