| Gi98 a întrebat:

Heii....imi puteti spune ceva seriale asiatice sau turcesti mai noi despre baieti bogati si smecheri care se indragostesc?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Coreene:Boys over flowers, The heirs, A gentleman's dignity, Fated to love you, The greatest love

| KaraSevda a răspuns:

Fazilet hanim ve kizlari ❤

https://youtu.be/1IgoKQWicZw

| mariamrn16 a răspuns:

Incearca "Un destin la rascruce" sezonul 1 e disponibil cu subtitrare in romana. Sezonul 2 nu este inca disponibil cu subtitrare. Daca nu ma insel nu a aparut inca nici in turceste asa ca vizionare placuta la sezonul 1! Sper ca ti-am fost de ajutor!