| BellaAndreea a întrebat:

Heii! M-am uitat aseara la filmul 'Prietenii lui Mos Craciun' ( The Search for Santa Paws ). Stiti cumva cum le cheama in realitate pe Kate, Will si pe Mos Craciun? Ca am cautat pe internet, dar n-am gasit nimic si nici cand se sfarseste filmul nu le arata numele...Craciun fericit! happy

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Bonnie Somerville (Kate Hucklebuckle, soția lui James Hucklebuckle), Madison Pettis ( Willamina sau pe scurt Will) și Richard Riehle ( Moș Crăciun)

| BogdantheDreamer a răspuns:

Cred ca Richard Riehle, Madison Pettis; nu stiu despre care Kate vorbesti big grin.