| Rayus a întrebat:

Heii TPU. Stie cineva filme in genul lui " Dear John... " " a walk to remember "? drama, si dragoste... moartea cuiva, ceva de genul laughing. Funda -.-

Răspuns Câştigător
| marryax a răspuns:

One Day, Black Swan, Water for Elephants, The Curious Case of Benjamin Button, In the Land of Women, My Sister's Keeper sunt toate foarte bune eu cel putin am plans la elelaughing in fiecare moarte carevalaughing din cate imi aduc aminte:* vizionare placuta

6 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

If only
P.S. I love you

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Remember me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweet November. Keanu Reeves si Charlize Theron.

| AnnaLuuv a răspuns:

Letters to god. drama. am plans la sfarsit

| MBia a răspuns:

Kites sau Ghajini! 2 filme fenomenale!