| Mwha a întrebat:

● Heii TPU! Stiti pe ce program se difuzeaza serialul,, Monster high " >? >

4 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Se poate vedea de pe youtube ( www.youtube.com ) sau de pe siteul oficial. Sunt episoade lungi sau scurte :D ( http://www.monsterhigh.com/videos ) cele lungi sunt la sectiunea TV specials

| iris2003 a răspuns:

O prietena mi-a spus ca pe la ora 04:00 noaptea sunt pe disney chanel. eu nu am verificat pentru ca nu pot sa stau pana atunci treaza.

| MarinCristina a răspuns:

Pai o prietenena miia zis ca e pe nikelodeon si am verificat pe diney dar nu e
aa si pe nikelodeon la12 1 2 3 4 5 6 7 8 9

| Mwha explică (pentru MarinCristina):

La 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9? Amuzant...