| Aandr33a a întrebat:

Heiii...am nevoie de ceva comedii bune, la care chiar sa razi. funda happy

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Beerfest Big Mommas, Virgin la 40 de ani.

| faramatania a răspuns:

21 & Over (2013),The Hangover (seria), Grown Ups 1 și 2, The World's End (2013),Scary Movie (seria), The Dictator (2012),Sex Drive (2008),High School (2010),Bad Teacher (2011),Death At A Funeral (2007),Get Him To The Greek (2010),A Few Best Men (2011), Anchorman: The Legend Of Ron Burgundy (2004), Anchorman 2: The Legend Continues (2013),Senseless (1998)

| Seepty a răspuns:

Cele mai bune comedii sunt:
American Pie
Road Trip
Euro Trip
Sex Drive
Colleje
Project X
Wan Wilder
BadBoys
21 & Over
Hangrover
The Dictator
Meet Dave
Liar Liar
The Mask

FUNDA?

| ClauditaSmile a răspuns:

Home alone 1 2 3
Denis pericol public
si serialul Friends

| apademasa a răspuns:

Mash

| Roxananueaici a răspuns:

Singur acasa 4! laughing))