| Xlove64 a întrebat:

Heiii
Spuneti'mi si mie niste seriale cu vampiri sau vrajitori. Fara varcolaci laughing.
Inafara de jurnalele vampirilor si the secret circle
Funda si voturi

10 răspunsuri:
| Xlove64 explică:

@dacia500 si adelynna_... Am vz toate partile straight face
Si in primul' rand ala nu e serial -_-'

| Andrei899 a răspuns (pentru Xlove64):

Scz am uitat.

| RaluKkkk a răspuns:

Blood Ties,True blood, Buffy the vampire slayer, Being human, Sanctuary, Moonlight,Supernatural,Gossip Girl,Ghost Wishperer,Heroes, 90210, Pretty Little Liars, Merlin, Legenda Cautatorului

Toate serialele sunt fantastice! Multa bafta!

| LuciaStefaniaa a răspuns (pentru RaluKkkk):

Ce legatura are Gossip Garl si Pretty Little Liars cu magia sau varcolaci? Fara suparare confused

| Adisoo09 a răspuns:

True blood.este un serial cu: vampiri,vrajitori,metamorfi, zane, dar sunt si varcolaci.merita vazut. daca te intereseaza il poti vedea pe vplay

| Adisoo09 a răspuns (pentru Adisoo09):

Nu iti place serialul true blood, sau nu te-ai uitat la el?big grin

| Andrei899 a răspuns:

Saga Amurg. funda si vot?

| cryss_6160 a răspuns:

Pai in afara de cele pe care le-ai mentionat tu ar mai fi twilight cu vampiri...in rest nu stiu pentru ca cele pe care le-ai zis tu sunt serialele mele preferate(mai ales the secret circlebig grin), dar daca gasesti vreun serial asemanator sa mi-l zici si mie prin mesaj te rooog puppy dog eyes

| Anabele a răspuns:

Serialul True blood.

| Amiga a răspuns:

Blood ties, Once upon a time, The grimm. Enjoy!